sobota, 4 lutego 2012

Premiera książki "Szósty" Agnieszka Lingas-ŁoniewskaAgnieszka Lingas - Łoniewska
Wydawnictwo Replika


PREMIERA


Pod koniec lutego, przewidywana data premiery 28,02,2012 r. , zostanie wznowiona powieść " Szósty " Agnieszki Lingas - Łoniewskiej. Poniżej informacja od wydawcy :

" Czy możliwe jest połączenie świetnego kryminału z wciągającym romansem ? Wartkiej, trzymającej w napięciu akcji z subtelnym i wnikliwym opisem uczuć ? Logicznie i racjonalnie skonstruowanej intrygi z onirycznymi przeczuciami czekającego gdzieś za rogiem przeznaczenia ?

Okazuje się, że tak. Agnieszka Lingas - Łoniewska w " Szóstym " dokonuje niebywałej rzeczy. Łącząc przeciwności, tworzy niesamowitą historię, od której wprost nie sposób się oderwać. Rys bohaterów jest tak przekonujący, że zasadne staje się uściślenie autorki o fikcyjności postaci i wydarzeń.

Alicja Szymczak i Marcin Langer... Od początku trwania powieści ich losy w dziwny sposób zbliżają się do siebie i oddalają. Każde z nich obawia się przyjąć tego, co nieubłagania ściga ich od sześciu lat. Absurdalnie, dopiero pojawienie się seryjnego mordercy, zabijającego zielonookie blondynki, sprawia, że losy tej wyjątkowej dwójki łączą się na zawsze. Ona - policyjna pani psycholog i profiler, on - głównodowodzący Śląskiej Grupy Śledczej, elitarnej jednostki policyjnej. Współpraca zawodowa wkrótce przeradza się w gorący, pełen skrajnych emocji romans.

Tłem tej romantycznej historii jest świetnie poprowadzony kryminał. Grasujący seryjny morderca, tajemnicza sprawa sprzed wielu lat, niewiele poszlak... Wszystko to sprawia, że do samego końca nie wiadomo, kim jest Szósty, a ostatnie rozdziały i epilog są zaskoczeniem dla każdego czytelnika. "

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...